Flagi i Maszty Wrocław

Maszty flagowe przenośne

Maszty teleskopowe można stosować wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki teleskopowej konstrukcji maszty teleskopowe są łatwe w użytkowaniu i poręczne w transporcie. Długość tzw. transportowa to 190 cm co skutkuje możliwością przewiezienia ich nawet samochodem osobowym.

Produkowane są w 2 wersjach maksymalnej wysokości: 430 cm i 580 cm. Możliwe jest ustawienie ich we wszystkich pośrednich wysokościach. Płynna możliwość regulacji masztów teleskopowych osiągana jest dzięki zastosowanemu systemowi rozprężającemu. Konstrukcja masztów wykonana jest z solidnych rur aluminiowych anodowanych.

Dzięki zastosowanemu w zestawie ramieniu banerowemu można eksponować na tych masztach flagi pionowe do szerokości nawet 120 cm. Optymalna wielkość flagi poziomej to 150x90 cm Oferowane przez nas maszty flagowe teleskopowe oraz ich wszystkie części, dodatki i akcesoria produkowane są w Polsce.

Do naszych masztów przenośnych posiadamy w ofercie kompatybilne podstawy:

  • Podstawa wbijana, mająca zastosowanie na zewnątrz, wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z gruntem nieutwardzonym. Zabezpieczona zewnętrznie poprzez cynkowanie ogniowe. Prosta  w użyciu. Powoduje bardzo stabilne i pewne zamocowanie masztu teleskopowego.
  • Podstawa najazdowa, często stosowana na wszelkiego rodzaju targach, eventach i innych imprezach plenerowych. Wystarczy najechać kołem samochodu i osiągamy stabilne mocowanie masztu do podłoża. Wykonana ze stalowej rury, wygiętej w kształcie litery „U” pomalowanej proszkowo na kolor czarny. Waga tej podstawy masztowej to około 3 kg.
  • Stopa wolnostojąca krzyżakowa. Do zastosowań głównie wewnątrz pomieszczeń, ale nie tylko. Wykonana ze stalowych płaskowników pomalowanych proszkowo na kolor czarny. Posiada  otwory na końcach płaskowników umożliwiające dodatkowe związanie z podłożem,  np. poprzez zastosowanie szpilek czy kołków rozporowych. Opcjonalnym rozwiązaniem przy stopie krzyżowej (krzyżakowej) jest zastosowanie dodatkowego zbiornika wodnego z dużym otworem wlewowym, co umożliwia jego sprawne napełnianie i opróżnianie. Waży około 7 kg.
  • Podstawa typu „teczka”. Produkt z blachy stalowej, pomalowany proszkowo na kolor czarny, ze specjalnie wyciętym uchwytem transportowym. Do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz przy niewielkich wiatrach. Waga to około 20 kg.
    Podstawa pod obciążenie bloczkami betonowymi. Doskonale sprawdza się na zewnątrz pomieszczeń. Wykonana ze stalowych, pomalowanych proszkowo płaskowników przybiera kształt litery ”H”. Elementem dociążeniowym w tym przypadku są betonowe bloczki budowlane. Bardzo dobre, stabilne rozwiązanie.