Flagi i Maszty Wrocław

Windery reklamowe z masztem

Maszty typu winder, występujące również pod nazwą surf wykonane są z rurek aluminiowych o średnicy zewnętrznej 20 mm. Mogą być mocowane na trzpieniu 16 mm celem obracania się w kierunku wiejącego wiatru. Elementem szczytowym masztu, różniącym nasze maszty typu winder od innych jest swobodnie wygięty pręt stalowy z zawiniętym zakończeniem.

Takie wykonanie masztu powoduje swobodny zwis na maszcie flagi reklamowej. Ma to niezaprzeczalną zaletę w stosunku do sprężystych końcówek z włókna szklanego napinających flagi reklamowe co powoduje ich szybsze zużycie.

Jako podstawy do masztów stosujemy szpilki stalowe z rotatorem. Jest to z pewnością świetne rozwiązanie na trawniki, podłoże z piasku czy śniegu. Podobne zastosowanie ma wkrętka z rotatorem, z tym, że w takim przypadku maszt typu winder montujemy w środku wkrętki.
W przypadku potrzeby zainstalowania winderów reklamowych z masztami na podłożu twardym stosujemy podstawy płaskie stalowe cztero lub ośmiokilogramowe. Mamy w ofercie również podstawy płaskie gumowo-tworzywowe o ciężarze 4 kg z rotatorem.

Dla dodatkowego obciążenia podstaw pod maszty surf dysponujemy obciążnikami tekstylnymi o ciężarze 10 kg. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku potrzeby postawienia masztów z flagami na terenie o dużych wiatrach.

Maszt flagowy przenośny typu winder występuje w 3 rozmiarach:

  • 4,20 m
  • 3,10 m
  • 2,00 m

Flagi czyli windery reklamowe do nich mają odpowiednio:

  • 3,80 m dł.
  • 2,70 m dł.
  • 1,70 m dł.

Idealne na targi, eventy, wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe.

Ceny za komplet (maszt + flaga)

4,20 m............................... 274,00 zł + VAT

3,10 m............................... 224,00 zł + VAT

2,00 m...............................178,00 zł + VAT

Standardowy czas realizacji 7-10 dni. Możliwe skrócenie czasu realizacji - wycena indywidualna.