Flagi i Maszty Wrocław
Maszt flagowy z aluminium baner
Maszt flagowy z włókna szklanego baner

Serwis masztów flagowych

Od kilkunastu lat zajmujemy się produkcją, dystrybucją, montażem i serwisem flag oraz masztów flagowych. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszelkiego rodzaju masztów aluminiowych i masztów z włókna szklanego. Dysponujemy całym spektrum części zamiennych do różnego rodzaju masztów, różnych producentów. W wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie brakujące części wyprodukować.

Oprócz napraw masztów wykonujemy również okresowe przeglądy gwarancyjne, a także usługi czyszczenia powierzchni masztów. Lata doświadczeń naszych serwisantów gwarantują profesjonalne wykonanie usługi serwisu masztów flagowych na najwyższym poziomie za rozsądną cenę.

Celem dokonania wstępnej wyceny prosimy o przesłanie na maila obszernego opisu uszkodzeń oraz kilku zdjęć je obrazujących. Pomoże to w rzetelnej i w miarę precyzyjnej wycenie serwisu masztów flagowych. Wycenę, a po jej akceptacji serwis masztów flagowych przeprowadzimy możliwie szybko i sprawnie.

W razie potrzeby zakupu części zamiennych celem ich wymiany we własnym zakresie zapraszamy na zakładkę - części do masztów flagowych.